Cataclysm


 e107    04 Dec : 17:57
 nezapisovat    Misc

S příchodem Cataclysmu čeká guildu Czech Horde pár změn.

S příchodem Cataclysmu čeká guildu Czech Horde pár změn.

Raidy:
Raidovaci časy zůstanou utery,čtvrtek,neděle od 19:30 až 22:00 (časy a dny se můžou přizpůsobit dle instanci a následujících patchů a dle domluvy,bude včas oznámeno).Primárně budeme chodit 25 man raidy, které se pojedou na DKP (hodinovka za 100 DKP a first killy bossů 500 DKP).
10 man raidy budeme chodit ze začátku až doexpí 10 schopných lidí jit první raid a začít s progressem. Až budeme skládat pravidelně 25 man raidy, 10man raidy vypustíme, pokud bude dost lidi na 25man.
Dále byla poupravena některá raidovací pravidla a je třeba si je znova přečíst.

Ranky:
Zmizí rank veterán, ale zůstane rank member, který budeme mít ze začátku všichni. Až začneme raidy, budou lidi dostávat postupně rank raider(podmínky budou na foru v pravidlech, na foru je sekce raidy, kde budou videa a taktiky na bosse)
Rank raider bude mít několik výhod:
-opravy z GB
-přednost před rankem member do 25 man raidu
-progress

Guild achievemenst a levelovani guildy:
Přibude něm možnost dělat Guild aciky, za které budou různé odměny(mounti,peti,atd.).
Dále bude možnost levelovaní guildy.Za každý lvl dostaneme perk, který nám přidá výhody (goldy navíc,atd.).Ve Wotlk jsme dosáhli významných úspěchů i na HC verze raidů. Do cataclysmu máme solidně našlápnuto a mohli bysme dosáhnout až na vrchol všech raidů a HC verzi.

Vedeni Czech horde děkuje celé guilde za všechny dosažené úspěchy v datadisku Wotlk a přeje všem maximalní úspěchy v Cataclysmu i v RL.
Tato novinka je z -Czech Horde
http://czechhorde.dirtygames.org/news.php?extend.8