Hlavní menu
bullet Home
bullet Forum
bullet Odkazy
Vedení guildy
Guild master (GM):
Hmozda


Oficíři (OF) and Recruit manager:
Turgo
Rukarn

Raid Leader (RL) :
Spazdh

Web Admin:
Axgri
Hmozda
Guild Progress
Magmaw 10man porazen!
Po pár pokusoch sa nám podarilo zdolať tohto prvého bossa v Blackwind Descent raide ako prvej HORDE guilde na servery. Všetkým zúčastneným ďakujeme za výbornú prácu.

Magmaw10man1
Posted by Hegmar on Thursday 16 December 2010 - 22:19:48 | Read/Post Comment: 3 | Tisknout Vytvořit z této novinky PDF
Cataclysm
S příchodem Cataclysmu čeká guildu Czech Horde pár změn.

Raidy:
Raidovaci časy zůstanou utery,čtvrtek,neděle od 19:30 až 22:00 (časy a dny se můžou přizpůsobit dle instanci a následujících patchů a dle domluvy,bude včas oznámeno).Primárně budeme chodit 25 man raidy, které se pojedou na DKP (hodinovka za 100 DKP a first killy bossů 500 DKP).
10 man raidy budeme chodit ze začátku až doexpí 10 schopných lidí jit první raid a začít s progressem. Až budeme skládat pravidelně 25 man raidy, 10man raidy vypustíme, pokud bude dost lidi na 25man.
Dále byla poupravena některá raidovací pravidla a je třeba si je znova přečíst.

Ranky:
Zmizí rank veterán, ale zůstane rank member, který budeme mít ze začátku všichni. Až začneme raidy, budou lidi dostávat postupně rank raider(podmínky budou na foru v pravidlech, na foru je sekce raidy, kde budou videa a taktiky na bosse)
Rank raider bude mít několik výhod:
-opravy z GB
-přednost před rankem member do 25 man raidu
-progress

Guild achievemenst a levelovani guildy:
Přibude něm možnost dělat Guild aciky, za které budou různé odměny(mounti,peti,atd.).
Dále bude možnost levelovaní guildy.Za každý lvl dostaneme perk, který nám přidá výhody (goldy navíc,atd.).Ve Wotlk jsme dosáhli významných úspěchů i na HC verze raidů. Do cataclysmu máme solidně našlápnuto a mohli bysme dosáhnout až na vrchol všech raidů a HC verzi.

Vedeni Czech horde děkuje celé guilde za všechny dosažené úspěchy v datadisku Wotlk a přeje všem maximalní úspěchy v Cataclysmu i v RL.

Posted by e107 on Saturday 04 December 2010 - 17:57:29 | Read/Post Comment: 0 | Tisknout Vytvořit z této novinky PDF
Změna Pravidel 30.5
Raidy: Dny raidu - utery,čtvrtek,neděle. Časy raidu - 20:00 az 22:00(22:30). DKP - za prvnich 10 bossu bude DKP 0.( za sindragosu 30/40) Kalendář - za nesložení raidu 150 DKP vsem přihlášeným.
Posted by e107 on Sunday 21 November 2010 - 22:49:57 | Read/Post Comment: 1 | Tisknout Vytvořit z této novinky PDF
Změna Pravidel 3.3
V sobotu 14.listopadu sme na VT prodiskutovali nový patch a pár změn v chodu gildy(DKP,ranky,raidy)

DKP: Po spuštění patche 3.3 se budou resetovat DKP body takže vsichni budem začínat s čistym štítem.Sazby za zabiti zustanou stejne jak je napsano na foru nicmene dojde k par zmenam u altu a offspecu. -Altove budou brat itemy za 10% z ceny itemu.(jak u mainspec tak i u offspec) -Offspec na Hlavní postavě bude dostavat jakýkoliv item za pevnou částku 20 bodu. -wandky,throwny,pusky,luky(kvuli statum pouze pro wariora napr.)budou za nizsi cenu. Dále DKP body se budou pridelovat pouze v 25man raidech. veskrý 10 man raid bude na roll.

Ranky v gildě: Změní se akorat rank Raider.Tento rank budou dostavat pouze ti kdo budou splnovat určitá kritéria jako mit Enchanty,gemy,vybavu a chování v raidu kterou posoudí oficir/raidlídr a tehdy bude možno dostat rank raider.

Raidy: TOC 25HC budem chodit zkouset po nedelnich 25man raidech kdyz nam zbyde nakej ten cas navíc.
ICC-az vyjde patch uvidime kolik se lidi bude hlasit a podle toho se budou chodit bud 10 nebo 25 raid.(nejspis to bude jako doted 10man pondeli a ctvrtek a 25man v nedeli a v utery) Vzhledem k velikosti ICC (11 bossu) tak se nam nejspis nepodari vycistit za jeden raid vecer ale to uvidime az vyjde patch.
Posted by e107 on Wednesday 17 November 2010 - 20:33:05 | Comments are turned off for this item | Tisknout Vytvořit z této novinky PDF
Jdi na stránku  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Oprávnění pro členy guildy
Po registraci a aktivaci účtu vidíte pouze omezené části fóra, jako přihlášky a pravidla.
Pokud jste členem guildy, napište ingame "Axgri", a on Vám přidá oprávnění do dalších částí fóra.

Vítej
Uživatelské jméno nebo e-mailem:

Heslo:
[ ]
[ ]
[ ]
Online
  • Hostů:1
  • Členů:0
  • Nejnovější uživatel:Ziklag
  • nejvíc online:50
    Hostů:50, Členů:0 vWednesday 07 February 2018 - 07:23:34
Toto je oficiální stránka WoW guildy Czech Horde ze serveru Hellfire EU.